Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/server116434/ftp/villapuerto.pl/index.php on line 14
Strefa wellness Majówka i Boże Ciało w Pobierowie. Pensjonat VillaPuerto Pobierowo nad morzem - pobyt nad morzem zachodniopomorskie. Majówka i weekend czerwcowy 2017 w spa nad morzem. www.villapuerto.pl
PLDE
Strefa wellness
10
Zapraszamy naszych Gości do korzystania z kameralnej strefy wellness: wanny z hydromasażem oraz sauny fińskiej. To dodatkowa przestrzeń do wypoczynku, w której odnajdziesz ciszę i spokój.

Strefa wellness czynna jest codziennie w godzinach 10:00- 23:00 | w sezonie niskim od godz.10:00-20:00|
Każda osoba rezerwująca nocleg w Villi Puerto Restaurant & Cafe, może korzystać ze strefy Wellness bez ograniczeń.


SAUNA FIŃSKA

Korzystanie z sauny ma zdrowotny wpływ na organizm człowieka a ponadto pobyt w niej to prawdziwa przyjemność i relaks.

Saunę fińską charakteryzuje niska wilgotność oraz wysoka temperatura. Podczas seansu w tej saunie dochodzi do uruchomienia wielu mechanizmów bio-fizjologicznych. Wizyta w tym miejscu wskazana jest zwłaszcza po wysiłku fizycznym. Pocenie się usuwa toksyny oraz pozytywnie wpływa na wygląd skóry. Temperatura w saunie fińskiej wynosi 90-100°C.
Wilgotność jest na poziomie 10%.
Wizyta powinna trwać od 5 do 15 minut. Zalecane jest odbycie 2-3 sesji.


WANNA Z HYDROMASAŻEM

Jacuzzi swoją popularność zawdzięcza wielu zaletom zdrowotnym. 10-15-minutowa kąpiel w ciepłej |ok. 40 stopni Celsjusza| wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii. Zaleca się ją osobom zmęczonym, zestresowanym, z obniżonym ciśnieniem krwi, bólami pourazowymi, bólami kręgosłupa, mięśni i stawów, niektórymi problemami skóry, cellulitem, nadwagą i problemami metabolicznymi. Zapraszamy do jacuzzi po wizycie w saunie.

Bezpośrednio przy jacuzzi przygotowaliśmy dla naszych Gości leżaki, na których mogą wypoczywać, w towarzystwie orzeźwiających koktajli.

CAŁY DZIEŃ PRZYJEMNOŚCI |Cennik dla Gości spoza Obiektu|
25 PLN |nielimitowane korzystanie z jacuzzi, sauny fińskiej oraz strefy fitness


SPA EXLUSIVE- TYLKO DLA CIEBIE!

Szukasz pomysłu na organizację urodzin lub wyjątkowego wieczoru dla dwojga? Nasza strefa wellness jest idealnym pomysłem na takie okoliczności. Zarezerwuj Spa na wyłączność i relaksuj się przy lampce wina w gronie najbiższych Ci osób.

Informacje dotyczące rezerwacji strefy Spa uzyskają Państwo pod adresem: marketing@villapuerto.pl